У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі

У Нікополі росіяни вдруге атакували рятувальників під час гасіння пожежі

У Нікополі на Дніпропетровщині російські війська завдали повторного удару по рятувальниках, які ліквідовували наслідки попереднього обстрілу житлового сектору.

Після ворожої атаки співробітники ДСНС прибули на місце для гасіння пожежі, що виникла в одному з приватних будинків. Під час виконання робіт окупанти знову відкрили вогонь по місцю події.

На щастя, серед особового складу постраждалих немає. Водночас унаслідок повторного удару було пошкоджено пожежну автоцистерну.

У ДСНС наголошують, що подібні атаки по рятувальниках, які надають допомогу цивільному населенню та ліквідовують наслідки обстрілів, є черговим свідченням цинічної тактики російських військ.

Більше новин на REPORTER.UA

Поділитись новиною
Facebook Twitter Telegram