На Дніпропетровщині лісгосп через суд зобов’язали сплатити майже 800 тисяч гривень за незаконну вирубку лісу
Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов прокуратури та зобов’язав державне лісогосподарське підприємство відшкодувати майже 800 тисяч гривень збитків, завданих довкіллю. Як повідомили в прокуратурі, у

