ОВА: росіяни всю ніч обстрілювали Дніпропетровщину, є руйнування
Російські окупаційні війська били по Дніпропетровській області з "Градів", "Ураганів", важкої артилерії, поцілили по чотирьох громадах у двох районах. Про це заявив очільник ОВА Валентин

