Енергоатом: на ЗАЕС залишилося п’ять представників місії МАГАТЕ
На ЗАЕС залишилося п’ять представників місії МАГАТЕ, які розвантажують привезене ними обладнання та продовжать роботу на станції. Про це повідомляє пресслужба Енергоатому в Telegram. Вони

