Зеленський звернувся до українців через проблеми з електрикою
Важливо не припиняти комунікацію у громадах комунікацію щодо раціонального споживання електрики Про це заявив президент України Володимир Зеленський у відеозверненнi. "Сьогодні довелося застосувати не лише

