У Запоріжжі трагічно завершилися пошуки чоловіка, який зник у річці

У Запоріжжі трагічно завершилися пошуки чоловіка, який зник у річці

У Запоріжжі рятувальники завершили пошуки 44-річного чоловіка, який зник у річці Дніпро. Його тіло виявили вранці 27 червня.

Повідомлення про зникнення людини на воді надійшло до Служби порятунку ввечері 26 червня. На місце виїхали водолази аварійно-рятувального загону. Пошукові роботи тривали до настання темряви, після чого їх тимчасово призупинили й відновили наступного ранку.

Під час повторного обстеження акваторії рятувальники знайшли тіло чоловіка, підняли його на поверхню та передали працівникам поліції. Причину смерті встановлять судово-медичні експерти.

У ДСНС вкотре нагадали, що під час воєнного стану на території Запорізької області діє заборона на відвідування місць масового відпочинку біля водойм. Через безпекову ситуацію купатися нині заборонено навіть на пляжах, які до початку повномасштабної війни були офіційно відкритими для відпочинку.

Більше новин на REPORTER.UA

Поділитись новиною
Facebook Twitter Telegram