Під час обміну полоненими додому повернулися 13 захисників із Запорізької області

Під час обміну полоненими додому повернулися 13 захисників із Запорізької області

Під час обміну полоненими додому повернулися 13 захисників із Запорізької області

Ще 13 військовослужбовців із Запорізької області повернулися додому з російського полону. Про це повідомили в Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Більшість звільнених захисників перебували в неволі з 2022 року.

Загалом у межах чергового обміну Україні вдалося повернути 160 військовополонених. Серед них — військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту.

Звільнені оборонці захищали Україну на різних ділянках фронту, зокрема в Маріуполі та на території «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському й Сумському напрямках.

Попереду на військових чекають лікування, реабілітація та довгоочікувані зустрічі з рідними. Водночас українська влада наголошує, що робота з повернення всіх полонених — як військових, так і цивільних — триває.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями;

У Кривому Розі викрили схему з ремонтом шкільного майданчика: бюджету завдано збитків на пів мільйона гривень;

Запоріжжя стане першим регіоном України з мережею шкільних кіберспортивних хабів.

Більше новин на REPORTER.UA

Поділитись новиною
Facebook Twitter Telegram