У Кривому Розі правоохоронці викрили схему привласнення понад 2 мільйонів гривень бюджетних коштів комунального підприємства. У справі вже повідомили про підозру трьом фігурантам.
За даними слідства, посадовці комунального підприємства разом із керівниками комерційних структур організували схему розкрадання коштів під час закупівлі товарів і послуг для обслуговування транспорту.

Слідство встановило, що протягом 2024–2026 років службові особи КП спільно з представниками приватних компаній заволодівали бюджетними коштами під час закупівлі товарно-матеріальних цінностей та послуг із технічного обслуговування транспортних засобів.
У межах розслідування правоохоронці провели 26 санкціонованих обшуків.
За результатами слідчих дій директору комунального підприємства, власнику товариства та директору комерційної структури повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України — привласнення або розтрата майна в особливо великих розмірах.
Досудове розслідування триває.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Українські дрони виходять на новий ринок: Гондурас купуватиме БпЛА для боротьби з наркокартелями;
Запоріжжя стане першим регіоном України з мережею шкільних кіберспортивних хабів.
